Profesjonalny przewóz towarów i osób

Profesjonalny przewóz towarów i osób

Profesjonalny przewóz towarów i osób jest naszą myślą przewodnią, która dała początek działalności w 2005 roku. Przyjęliśmy podstawową zasadę ciągłego rozwoju i doskonalenia każdego elementu firmy tak, aby nasze usługi były coraz lepsze i atrakcyjniejsze dla usługobiorców. Pracujemy dla klientów przywiązujących wagę do wysokiej jakości, dla których liczy się bezpieczeństwo, czas, komfort podróży i miła obsługa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Firma transportowa Jet Trans & Travel oferuje krajowy transport osobowy i transport ciężarowy – przewóz osób, wynajem busów i mikrobusów, przejazdy i przewozy osobowe. Szybki i bezpieczny transport osób – przejazdy i przewozy osobowe. Oferujemy przewozy samochodowe pasażerskie, airport transfer, przewozy Gdańsk lotnisko. Jeśli interesuje Państwa wynajem busa lub mikrobusa zapraszamy. Mikrobusy, busy wynajem Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto, woj. pomorskie.

Strategia i przewóz towarów

W obecnych czasach koniecznym warunkiem sukcesu w biznesie jest innowacyjność. Innowacje mają sens wtedy, gdy prowadzą do ulepszeń i przekładają się na kreatywne ich zastosowanie w praktyce. Jedynie łączenie różnego rodzaju środków transportu i usług pozwala sprostać dzisiejszym wymogom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta będącego pod presją czasu, doskonale uzupełniamy usługi transportowe (t.j. samolot czy prom) o pasażerski transport drogowy. Dlatego tak ważną gałęzią jest wynajem busów 9-osobowych, wynajem busów 20-osobowych, wynajem autokarów. To właśnie przewozy osobowe stały się naszą specjalnością i w tej dziedzinie doskonale się sprawdzamy oferując szybki i bezpieczny przewóz towarów i osób.

Wizja i przewóz osób

Postrzeganie luksusu w przewozach pasażerskich na przestrzeni lat uległo zmianie. Co kiedyś było jego wyznacznikiem, dziś stało się zbędne (np. zestawy audiowizualne, kuchenki, kuszetki dla kierowców). Tendencje zmierzają w kierunku ekonomii i ekologii (zmniejszenie emisji spalin poprzez wprowadzenie norm Euro 6, odciążenie konstrukcji autokarów itp.).

Naszą inspiracją zmian było wprowadzenie na rynek nowego Neoplana Jetlinera, który funkcjonalność i indywidualność wprost z samolotów, przenosi do świata autobusów/busów. Przód Jetlinera wyróżnia przednia szyba panoramiczna, rozciągająca się aż po dach i nadająca wygląd przywodzący na myśl kabinę pilota.

Autokary muszą przyciągać wzrokiem, podkreślając klasę Premium, a jednocześnie zapewnić subtelny luksus wykończenia wnętrza. Bus powinien spełniać zależnie od potrzeb wymagania autokaru turystycznego Business Class, a także autobusu średniodystansowego Economy Class lub krótkie transfery „Shuttle Bus”. Natomiast systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczną jazdę zawsze powinny być priorytetem, nie zważając na oszczędności!